Sistem Kurulumu

sistem_kurulum

Muhasebe Sistem Kurulumu

Firmalar muhasebe programı almak ve çalışanlarının bilgisayarlarına bu programı yüklemek ile muhasebe departmanının oluştuğunu düşünürler. Ancak geçen zaman içerisinde muhasebe departmanından veriler istendiğinde programın özellikleri ya da sistemin yanlış kurulmuş olması nedeniyle doğru ve zamanında sonuçlar alınamamasına bu sebeple firmanın hantallaşmasına, kararların verimsizleşmesine neden olmaktadır. sistem_arayin

Yılların verdiği tecrübe ile ORTAK sizlere muhasebe programının alınmasında ve muhasebe sisteminin kurulmasında yardımcı olmaktadır.

Muhasebe departmanınızda kim hangi modülleri kullanacak, kim hangi raporlama ve veri girişlerinden sorumlu olacak, nasıl bir raporlama sistemine ihtiyacınız var, faturaları kim kesecek….

En kısa zamanda en doğru sonucu almak için bırakın hangi programı alacağınıza ve muhasebe departmanınızın nasıl oluşturulacağına birlikte karar verelim.

_____

© 2009 S.M.Mali Müşavir İsmail Şengün / tüm hakları saklıdır. Diğer sitelerimiz www.vergiburosu.com www.ortakseminer.com . Application by Modul3d

amaç güven ise çözüm ORTAK Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik